Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy w Nowym Sączu Wydział III Rodzinny i Nieletnich

Kontakt

tel.:
18 449-64-01
www:
http://nowysacz.sr.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Nowy Sącz
Ulica:
Strzelecka 1a
Kod pocztowy:
33-300
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu Wydział III Rodzinny i Nieletnich
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Firma Usługowo Handlowa Alcze Czesław Tekiela
Estragon
Paweł Wolak
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Pocino s.c. Danuta Ciapała Mirosław Ciapała
Agnieszka Szczerkowska Studio Urody Nemezis
Usługi Weterynaryjne Jan Romuald Kahan
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Matmar-comindex sp. z o.o.
Pod Aniołami, Kraków
Fphu Radrew Rafał Gryboś
Lucyna Wnętkowska F.H.U. Clare
Kantor Wymiany Walut Janiczek Halina
Firma Handlowa Wielobranżowa Perfekt Export Impor Jadwiga Zahora
Zakład Elektromechaniki Dźwigowej s.c.
Usługi Budowlane Wykończeniowe Przem Bud Przemysław Kaczmarczyk
Tomasz Bednarz
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Racławicach
Progama M D Pytel S.J.
Stomatologia Bak Dent Alina Buda
Krajewska Agnieszka Agnessi
Przedszkole Samorządowe nr 2 Miechów
Sen o dolinie
Firma Handlowo Usługowa Nina Pastor Joanna
Administracja Szkół Gminy Skała
Danuta Cholewka Sukceso
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.A. Ti Małgorzata Solecka
Firma Tank Handel J. Włodarski, J. Gorzałczany s.j.
Piska Andrzej Zakład Usługowo Handlowy Stol Bud
Biuro Podróży Volare Travel Pydych s.j.
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Amplast Artur Kotulski
Andrzej Kołodziej Tadeusz Pietrusza s.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Anta Stacja Paliw Krynica-zdrój
Wydawnictwo Strefa Kursów Śleboda Łukasz
Apteka Prywatna s.j. mgr farm. Maria Rewak Barańska
Animex Bis Firma Handlowa Anna Zwierzyńska
Pphu Pastele Bogdan Chwastek
Artur Ryndak Galanteria Skórzana
Anew Institute sp. z o.o.
Praktyka Pielęgniarska Izabela Kucmierz
Renata Kołodziejczyk Reni Salon Fryzjerski
Centrum Tańca i Ruchu Pade s.c. Stachurska Łukasz Raś
Usługi Transportowe Grażyna Łatka
Elektris Technika Grzewcza i Klimatyzacyjna Marek Zwoliński
Firma Transportowo Usługowo Handlowa Dartrans Dariusz Koczur
Maxbud Kinga Bałuk
Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn Fumis-bumar sp. z o.o.
Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego
Elżbieta Bławut Firma Handlowa Elpol
F.P.H. Dom-met s.c. Górka Tadeusz, Dzierwa Józef
Restauracja Wenecja Helena Bańdo
Hurtownia Krystyna Krystyna Trala
Brot Antyk Brotoń Stanisław Wiktor
Usługi Ogólnobudowlane Czarniak Piotr
Jerzy Krasodomski Bio Eko Inżynieria i Technika
Studio Obrazu Lech Zbigniew Mikulski
Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Janmar sp. z o.o.
Renowa s.j. Kawa Niepsuj Tyrka
Antoni Czepiec Wspólnik Spółki Cywilnej Firma Handlowo Usługowa
Usługi Transportowe Jan Polak
Usługi Rehabilitacyjne Mikołajczyk Janusz
Auto Alfa Marian Zdebski Bartłomiej Zdebski s.j.
Opcja Teresa Fic