Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Biblioteka Publiczna Gminna w Budzowie. Filia w Zachełmnej

Kontakt

tel.:
33 874-00-20
e-mail:
spzachelmna@interia.pl

Lokalizacja

Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Zachełmna
Ulica:
Zachełmna 1
Kod pocztowy:
34-211
Biblioteka Publiczna Gminna w Budzowie. Filia w Zachełmnej

Informacje szczegółowe

  • Dni otwarcia: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek - 8-15 Sobota - nieczynne Niedziela - nieczynne
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Rypsówka
Zakład Szewski Ludzia Andrzej
Wapienniki i Kamieniołomy Pychowickie sp. z o.o.
Dach-technik Nieć Rafał
Firma Handlowo Usługowa Altair s.c. Valentyn Ostrikov Rajmund Urbańczyk
Usługi Kuśnierskie s.c. Sikora Stanisław Sikora Andrzej
Linotech sp. z o.o.
Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Makijażu Artystycznego Alicja Goleniec
Lameb s.c. Rafał Rozumek , Krzysztof Szumilas
Lidia Stobierska Administracja Realności
F B H Kostbruk Plus Andrzej Bała
Usługi Remontowo Budowlane Pogwizd Marek
Jagiellońskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Karczma Styrnol
Sklep Art.Przemysłowe Borkowski Wojciech
Fildent Laboratorium Protetyczne Jacek Kluzik
Pracownia Psima Morgan Sylwia Stanek
Aldesa Polska sp. z o.o.
Firma Handlowo Usługowa Jacek Jeremenko
Karczma Hulaj Dusza
Karalis Sp. z o.o.
PPHU Papfol
Chata Pod Klonem Gagnon Barbara
Gd Solution Grzegorz Radziszewski
Dora Bud sp. z o.o.
Jarosaław Syrek Auto Serwis
Zespół Szkolno Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Gromcu
Agencja Ubezpieczeniowa Jolanta Pająk Krzysztof Pająk s.c.
Firma Handlowa Matrabud Bis s.c. Maria Adamek Piotr Adamek
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Energos Stanisz Ireneusz
Sylwia Łyduch La Cristal Mogique
Bartosz Krajka Bakra
Prodom Firma Projektowo-Budowlana Stanisław Wlezień
Willa Hamernik Hamerski Tomasz
Stanisław Całko
Joanna Śliwa Gabinet Weterynaryjny
Ciastkarnia Jaś s.c. Olesiak Jan, Magiera Beata
Zakład Usługowy Inst Sanit Wod Kan C O i Gaz Mieczysław Martyka
Pracownia Kaletniczo Rymarska Jerzy Sutowski
Automat Elektro Serwis Zakład Elektromechaniki Inż Kazimierz Walas
Auto Fuks Marek Okoń
Alka Alina Krzyształowska
Ppk s.c. Kozieł Paweł Kozieł Piotr
Iwona Waśko Zawadzka
Jolanta Biela Usługi Dźwigowe
Barbara Barutowicz Row Mix
Waga Consulting sp. z o.o.
D & G s.c. Stolarski Dawid Obrzud Sebastian
Firma Szkoleniowo Usługowa Educom Mgr Inż Andrzej Prząda
Mirosław Wiśniowski Firma Ubezpieczeniowo-marketingowa
Firma Usługowo Handlowa Auto Szlif Halina Pieprzyca
Najdmen Paweł Najdek
E System Marcin Ficek
Marwin Turbasa Stanisława
Salon Fryzjerski Edyta Mroczek
F M Beskid PPHU Kucia Stanisław
Biuro Rachunkowe Dorota Kamińska
Firma Handlowo Usługowa Best Mar Mariusz Basta
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlowych Alpinex sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowo Transportowe Leś sp. z o.o.