Baza miejsc Miejsca.Krakow.Gazeta.pl

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz placówkach NFZ i urzędach w Krakowie i całym województwie małopolskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Stalowe Magnolie

Stalowe Magnolie to klub muzyczny połączony z tajemniczą salą Vip, w której co tydzień od czwartku do soboty odbywają się niezapomniane imprezy klubowe.

Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane jest zespołem basenów przeznaczonych do sportu i rekreacji. Atrakcją jest podgrzewany geotermalnie zewnętrzny basen, do którego prowadzi jedna ze zjeżdżalni.

Pure Kraków

Pure to sieć klubów fitness działająca na terenie kilku miast Polski. Klub oferuje szeroki wachlarz usług.

Pałacyk Wielicki

Pałacyk Wielicki to elegancka restauracja, znajdująca się w pobliżu Wieliczki. Lokal specjalizuje się w kuchni polskiej i włoskiej.

Galaxy Kraków

Elegancki salon fryzjerski położony w dobrym punkcie komunikacyjnym.

Femina Kraków

Salon kosmetyczny Femina znajduje się w centrum Krakowa. Salon oferuje liczne zabiegi upiększające i pielęgnacyjne.

British Council Kraków

British Council jest brytyjską instytucją kulturalną, specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego. Krakowski oddział działa od 11 lat i jest jednym ze 128 na całym świecie. British Council stawia sobie za cel propagowanie kultury i języka angielskiego.

Bestsellery